skoly nábytek

Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Tento zlevněný výrobek Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti KNS máte možnost získat zde teď právě ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 21 754 Kč. EAN: 1210000212535
Designová rohová sedačka Axel
Ověřit dostupnost
Značka: KNS
21 754
Popis produktu

  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností  Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu režná látka + korpus v modní eko-kůži  Sedačka nemá rozklad a úl. prostor    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
325x220x80cm 
Plocha po rozložení: nemá rozklad    MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AXEL    Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Axel . Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Axel je prostorově úsporná sedačka, ale poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci.