skoly nábytek

Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem melisa – bílá/dub nash

Akční a ve slevě produkt Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem melisa - bílá/dub nash od společnosti s dlouholetou tradicí DOL jde nakoupit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 6 016 Kč.
Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem melisa - bílá/dub nash
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
6 016

První věc, které si u postele všimnete, jsou zaoblené rohy obou čel. Tento design provází celou nábytkovou řadu a přispívá k větší bezpečnosti vašich dětí. Postel mimo jiné také nabízí příjemně řešený úložný prostor. V její spodní části naleznete, kromě zásuvky na kolečkách o rozměrech 110,5x80cm, také dva výklenky, a to vždy jeden po každé straně výsuvu. Zásuvka má dva podlouhlé úchyty, děti si zde přes den uloží ložní prádlo a pokojík bude uklizený jedna dvě. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv.

 

Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x80cm s výškou min 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru dub nash a v čistě bílé barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/dub nash jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Melisa jsou 84×61,5×198,5cm (š, v, h), ložná plocha je 195x80cm

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.