skoly nábytek

Dětská postel Maxon

Tento velmi oblíbený produkt Dětská postel Maxon od značky s dlouholetou tradicí HAL jde sehnat momentálně v naši nabídce opravdu levně. Ve skvělé akci za 9 386 Kč.
Dětská postel Maxon
Ověřit dostupnost
Značka: HAL
9 386
Popis produktu

Moderní dětská postel Maxon Dopřejte svým dětem pohodlné a krásné spaní Součástí je velké množství úložného prostoru 1x velký úložný prostor 4x zásuvka 1x regálek Postel je dodávána bez matrace Nábytek je dodáván v demontu Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
208,5x72x96cm, ložná plocha: 200x90cm   Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postele samozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností. K dětským postelím doporučujeme: Dětské pokoje – sestavy Dětské matrace Dětské židle Doplnky dětského pokoje