skoly nábytek

Dětská postel Tommy s přistýlkou z masivu

Nejprodávanější produkt Dětská postel Tommy s přistýlkou z masivu od známého předního výrobce DLM jednoduše můžete najít tady nyní za rozumné peníze! Právě teď jen za 10 768 Kč. EAN: 1210000056580
Dětská postel Tommy s přistýlkou z masivu
Ověřit dostupnost
Značka: DLM
10 768
Popis produktu

  Masivní dětská postel s úložným prostorem a přistýlkou  Kvalitní a precizní provedení Dřevo: borovice Dekor bílá sonoma Tommy je velmi kvalitně zpracovaná postel z borovicového dřeva V ceně postele je rošt Matrace lze dokoupit Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní Parametry: 
Vnější rozměr: 206x99cm 
Výška: 80cm Matrace: 200x90cm
Přistýlka: 197x90x8cm    Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.