skoly nábytek

Dětský pokoj beta – bílá/dub wilton/šedá

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětský pokoj beta - bílá/dub wilton/šedá s pečetí kvality od značky MB jednoduše pořídíte online skutečně výhodně! Výhodně za super cenu 28 522 Kč.
Dětský pokoj beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: MB
28 522 35 652 Kč Sleva -19%

Nábytek z kolekce Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na nábytek je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Postel o rozměru ložné plochy 90x200cm poslouží ke klidnému spánku a její čelo je zhotoveno jako praktický nástavec s poličkami, jehož umístění ocení každý, kdo potřebuje mít v noci vše potřebné na dosah. Čelo tak nahrazuje noční stolek. K uložení věcí nabízí postel dvě zásuvky, které můžete namontovat na levou nebo pravou stranu postele. V ceně je zahrnutý rošt (pevná děrovaná deska) s otvory pro dostatečné větrání matrace. Matrace není součástí postele, ale v případě zájmu můžete vybrat matraci z našeho sortimentu. Doporučujeme pořídit matraci o výšce alespoň 15cm.

 

Pracovní místo představuje psací stůl s prostornou deskou, zásuvkami a dvířky. Pod horní deskou se nachází otevřený prostor, jehož využití může být na knihy, sešity nebo odložení čehokoli, co zrovna nepotřebujete mít na pracovní desce. K uložení oblečení je k dispozici rohová skříň s policemi a šatními tyčemi. Další úložné prostory poskytne knihovna a regál, jež jsou vybaveny policemi, zásuvkami a dvířky. Závěsná skříňka ozvláštní prázdnou zeď a přinese odkládací plochu.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Úchytky jsou kovové.

 

Dětský pokoj Beta se skládá z těchto prvků:

Dětská postel s úložným prostorem Beta 90x200cm – 114x224x80cm (š, h, v)
Psací stůl Beta – 125x55x86cm (š, h, v)
Rohová šatní skříň Beta – 90x90x190cm (š, h, v) 
Knihovna Beta – 45x40x190cm (š, h, v)
Regál Beta – 45x40x190cm (š, h, v)
Závěsná skříňka Beta – 120x25x28cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.