skoly nábytek
Dětský pokoj ii andy - béžová

Kolekce nábytku Andy do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se dobře udržuje. Světlá povrchová barva se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením a prosvětlí hezky pokoj. Kolekce je vyrobená v odstínu moonshine a cappuccino.

 

Vyvýšená postel Andy 90×200 je velmi praktická a funkční. Vyvýšená lůžková část je dostupná díky postranním schůdkám s kovovým zábradlím po obou stranách. Zadní deska za schůdky obsahuje hravý potisk s motivy cestování a dobrodružství. Spodní část pod lůžkem se dá využít dle vašich potřeb např. na další postel, pracovní stůl, polici s knihami nebo jako odpočinkovou zónu na hraní. Boční stěny konstrukce mají na obou stranách vyřezané okno. Matrace 90x200cm není součástí postele a je nutné ji dokoupit. Rošt postele je deskový a proto doporučujeme použít pružinovou či latexovou matraci nebo pěnovou s kvalitnějším prouděním vzduchu. Rošt můžete případně nahradit i rámovým laťovým roštem.

 

Psací stůl Andy působí lehce a hravě díky zaobleným detailům, přitom splňuje všechny nároky na práci. Stůl kromě pracovní plochy nabízí dva prostorné šuplíky pod deskou stolu a z boku tři otevřené police. Zadní deska stolu přesahuje přes hranu, takže vám nebudou zapadat drobnosti zas stůl.

 

Komoda Andy se skládá ze čtyř prostorných zásuvek. Tloušťka dna zásuvek je 8 mm s vysokou nosností. Podlouhlé úchyty v přírodní hnědé barvě decentně doplňují dvířka a zásuvky. 

Zrcadlo Andy nabízí formu úložného prostoru spolu se zrcadlem, a to buďto na stěně nebo upevněním na komodu. Úložný prostor je zde zastoupen v podobě 3 polic po straně zrcadla. Celý prvek je tvořen laminem o tloušťce 1,8cm v krémové barvě v odstínu moonshine. 

 

Skříňovou sestavu tvoří jednotlivé šatní prvky seskládané dohromady. Dvířka i zásuvky skříní jsou opatřeny systémem soft-close, který zajistí tiché a pomalé dovírání.

Regál Andy působí díky otevřeným policím velmi vzdušně. Horní polovinu regálu tvoří tři police, spodní polovinu prostor s háčky na zavěšení např. batohů nebo pytlíků. Boky regálů jsou z vnějšku vyzdobeny hravými mladistvými potisky imitující cestovatelské zážitky.

Jednodvéřová skříň Andy kombinuje šatní část za dvířky se spodní částí dvou zásuvek. Šatní část obsahuje tyč na ramínka a polici. 

Dvoudveřová skříň je rozčleněna na šatní část s tyčí na ramínka, prostornou polici a spodní část dvou zásuvek, které se ukrývají za dvířky.

Třídveřová skříň je rozčleněna na šatní část s tyčí na ramínka, prostornou polici a spodní část dvou zásuvek v levé části, a na policovou část s praktickým věšákem na kalhoty v pravé části.

Rohová skříň je rozčleněna na levou část s šatní tyčí na ramínka a police a pravou část se zaoblenými policemi.

 

Všechny produkty jsou vyráběny v souladu se standardy kvality a splňují požadované normy Evropské unie.

 

Obývací pokoj I Andy se skládá z těchto prvků:

Vyvýšená postel 90×200 Andy – 132x180x214cm (š, v, h)
Psací stůl Andy – 140x89x61cm (š, v, h)
Regál Andy – 57x218x24cm (š, v, h)
Šatní skříň 1D Andy – 50x218x57cm (š, v, h)
Šatní skříň 2D Andy – 92x218x57cm (š, v, h)
Šatní skříň 3D Andy – 137x218x56cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Andy – 92x218x57cm (š, v, h)
Komoda Andy – 92x87x47cm (š, v, h)
Zrcadlo Andy – 90x75x14cm (š, v, h)

 

Veškeré další výrobky z kolekce Andy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Dětský pokoj i andy - béžová

Kolekce nábytku Andy do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se dobře udržuje. Světlá povrchová barva se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením a prosvětlí hezky pokoj. Kolekce je vyrobená v odstínu moonshine a cappuccino.

 

Vyvýšená postel Andy 90×200 je velmi praktická a funkční. Vyvýšená lůžková část je dostupná díky postranním schůdkám s kovovým zábradlím po obou stranách. Zadní deska za schůdky obsahuje hravý potisk s motivy cestování a dobrodružství. Spodní část pod lůžkem se dá využít dle vašich potřeb např. na další postel, pracovní stůl, polici s knihami nebo jako odpočinkovou zónu na hraní. Boční stěny konstrukce mají na obou stranách vyřezané okno. Matrace 90x200cm není součástí postele a je nutné ji dokoupit. Rošt postele je deskový a proto doporučujeme použít pružinovou či latexovou matraci nebo pěnovou s kvalitnějším prouděním vzduchu. Rošt můžete případně nahradit i rámovým laťovým roštem.

 

Válenda Andy funguje velmi dobře samostatně nebo v kombinaci s ostatnímu kusy nábytku z kolekce Andy. Postel je opatřena třemi zaoblenými bočnicemi a je vyrobena z lamina ve světlé barvě. Matrace 90x190cm není součástí válendy a je nutné ji dokoupit. Rošt postele je deskový a proto doporučujeme použít pružinovou či latexovou matraci nebo pěnovou s kvalitnějším prouděním vzduchu. Rošt můžete případně nahradit i rámovým laťovým roštem.

 

Zásuvka Andy je umístěna na kolečkách, aby se dala elegantně zasunout pod postel. Buď ji můžete využít jako další úložný prostor nebo do ní vložit matraci a vytvořit další alternativní lůžko na přespávání. Pro správnou funkci zásuvky jako přistýlky je nutné, aby rozměr matrace měl 90x185cm s výškou maximálně 13cm. Nosnost zásuvky je 50kg a tak slouží jako přistýlka pro malé děti.

 

Psací stůl Andy působí lehce a hravě díky zaobleným detailům, přitom splňuje všechny nároky na práci. Stůl kromě pracovní plochy nabízí dva prostorné šuplíky pod deskou stolu a z boku tři otevřené police. Zadní deska stolu přesahuje přes hranu, takže vám nebudou zapadat drobnosti zas stůl.

 

Skříňovou sestavu tvoří jednotlivé šatní prvky seskládané dohromady. Dvířka i zásuvky skříní jsou opatřeny systémem soft-close, který zajistí tiché a pomalé dovírání.

Regál Andy působí díky otevřeným policím velmi vzdušně. Horní polovinu regálu tvoří tři police, spodní polovinu prostor s háčky na zavěšení např. batohů nebo pytlíků. Boky regálů jsou z vnějšku vyzdobeny hravými mladistvými potisky imitující cestovatelské zážitky.

Jednodvéřová skříň Andy kombinuje šatní část za dvířky se spodní částí dvou zásuvek. Šatní část obsahuje tyč na ramínka a polici. 

Dvoudveřová skříň je rozčleněna na šatní část s tyčí na ramínka, prostornou polici a spodní část dvou zásuvek, které se ukrývají za dvířky.

Třídveřová skříň je rozčleněna na šatní část s tyčí na ramínka, prostornou polici a spodní část dvou zásuvek v levé části, a na policovou část s praktickým věšákem na kalhoty v pravé části.

Rohová skříň je rozčleněna na levou část s šatní tyčí na ramínka a police a pravou část se zaoblenými policemi.

 

Všechny produkty jsou vyráběny v souladu se standardy kvality a splňují požadované normy Evropské unie.

 

Obývací pokoj I Andy se skládá z těchto prvků:

Vyvýšená postel 90×200 Andy – 132x180x214cm (š, v, h)
Válenda 90×190 Andy – 100x80x197cm (š, v, h)
Zásuvka pod postel Andy – 190x22x95cm (š, v, h)
Psací stůl Andy – 140x89x61cm (š, v, h)
Regál Andy – 57x218x24cm (š, v, h)
Šatní skříň 1D Andy – 50x218x57cm (š, v, h)
Šatní skříň 2D Andy – 92x218x57cm (š, v, h)
Šatní skříň 3D Andy – 137x218x56cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Andy – 92x218x57cm (š, v, h)

 

Veškeré další výrobky z kolekce Andy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Malý studentský pokoj magnus - dub sofia/šedá

Ideální volba pro mladé lidi, kteří pokukují po praktickém, ale stále stylovém nábytku. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 18mm, kovových nohou a úchytek z koženkového materiálu. Navíc je opatřen systémem tichého a pomalého dovírání, který můžete znát pod názvem soft close. Dekor dubu je doladěn grafitovým odstínem, což vytváří naprosto nadčasovou barevnou kombinaci, která se neomrzí.

 

Netradiční asymetrický tvar psacího stolu bude hlavní hvězdou pokoje a zaujme každého kdo k Vám zavítá. Skladný a praktický kousek se 2 hlubokými zásuvkami. Včetně zabudovaného USB portu.

 

Šatní skříň nabízí velké množství úložného prostoru, jelikož můžete využít polic, zásuvek a šatních tyčí.

 

Úzká komoda se dá se využít jako prádelník, ale i na různé psací potřeby, kosmetiku a podobně.

 

Jednolůžková postel s čalouněným čelem nabízí 100% pohodlí. V konstrukci je zabudovaný USB port, který oceníte při nabíjení elektroniky. Součástí postele je deskový rošt, matraci je potřeba zakoupit samostatně.

 

Každý kus je vyroben z lamina 1. jakosti tak, aby splňoval standardy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla jeho montáž co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky.

 

Malý studentský pokoj se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Magnus – 120x89x58cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Magnus – 101x201x56cm (š, v, h)
Úzká komoda Magnus – 65x105x47cm (š, v, h)
Studentská postel 100×200 Magnus – 107x104x212cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Magnus a sestavu velkého pokoje naleznete níže v souvisejících produktech.

Velký studentský pokoj magnus - dub sofia/šedá

Ideální volba pro mladé lidi, kteří pokukují po praktickém, ale stále stylovém nábytku. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 18mm, kovových nohou a úchytek z koženkového materiálu. Navíc je opatřen systémem tichého a pomalého dovírání, který můžete znát pod názvem soft close. Dekor dubu je doladěn grafitovým odstínem, což vytváří naprosto nadčasovou barevnou kombinaci, která se neomrzí.

 

Netradiční asymetrický tvar psacího stolu bude hlavní hvězdou pokoje a zaujme každého kdo k Vám zavítá. Skladný a praktický kousek se 2 hlubokými zásuvkami. Včetně zabudovaného USB portu.

 

Nástěnnou polici můžete umístit kamkoliv, ale nejvíce se hodí nad psací stůl, abyste měli vše po ruce. Poličku a přihrádku využijete jako úložný prostor, na kovovou desku si můžete připnout důležité dokumenty.

 

Skladná, ale velice praktická knihovna patří do každého pokoje.

 

Šatní skříň nabízí velké množství úložného prostoru, jelikož můžete využít polic, zásuvek a šatních tyčí.

 

Mnoho zásuvek je u široké komody velkou výhodou. Dá se využít jako prádelník, ale i na různé psací potřeby, kosmetiku a podobně.

 

Ke komodě se fantasticky hodí nástěnné zrcadlo, které s ní bude skvěle ladit a dodá celému pokoji šmrnc.

 

Jednolůžková postel s čalouněným čelem nabízí 100% pohodlí. V konstrukci je zabudovaný USB port, který oceníte při nabíjení elektroniky. Součástí postele je deskový rošt, matraci je potřeba zakoupit samostatně.

 

Skladný noční stolek se zásuvkou se hodí do menších prostorů, a přesto poslouží stejně dobře jako normální stolky.

 

Každý kus je vyroben z lamina 1. jakosti tak, aby splňoval standardy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla jeho montáž co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky.

 

Velký studentský pokoj se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Magnus – 120x89x58cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň Magnus – 146x201x56cm (š, v, h)
Široká komoda Magnus – 127x84x47cm (š, v, h)
Studentská postel 100×200 Magnus – 107x104x212cm (š, v, h)
Noční stolek Magnus – 60x41x41cm (š, v, h)
Knihovna Magnus – 50x173x34cm (š, v, h)
Nástěnná police Magnus – 121x64x26cm (š, v, h)
Nástěnné zrcadlo Magnus – 123x62x3cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Magnus a sestavu malého pokoje naleznete níže v souvisejících produktech.

Studentský pokoj thor - béžová/bílá/černá

Nábytek Thor se řadí mezi moderní, nadčasové a čistě vypadající kolekce. Kombinaci antracitově černé, bílé a světle šedé doplňují detaily v odstínu skořicově béžové barvy, což vytváří zajímavé ozvláštnění a nábytek tak zaujme hned na první pohled. Celá kolekce je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 18mm a úchytek z PVC materiálu. Velkou výhodou je i soft close systém, který zaručuje tiché a pomalé dovírání zásuvek a dvířek.

 

Praktický psací stůl s možností oboustranné instalace (možnost volby umístění skříňky se šuplíky). Široká pracovní plocha a úložný prostor zjednoduší každodenní práci.

 

Knihovna s policemi se může chlubit vysokou nosností, a tak zvládne unést i ty nejtěžší bichle ve Vaší sbírce. Barevné bloky můžete libovolně přemisťovat.

 

Šatní skříň se 2 šatními tyčemi, třemi zásuvkami a skrytými policemi s vysokou nosností využijete za každých okolností.

 

Široká komoda je vhodná nejen na prádlo, ale i hračky a jiné drobnosti. Barevný blok můžete dle libosti umístit do jedné z přihrádek.

 

Atraktivní a moderní studentská postel s čalouněným potahem skrývá mnoho vychytávek. Kromě odkládacího prostoru ze stran čela, je v konstrukci zabudované dotykové osvětlení a USB kabel pro nabíjení elektroniky. Rošt postele je deskový, v případě zájmu lze však dokoupit rámový laťový rošt. Postel dodáváme bez matrace a je nutné ji dokoupit, v případě deskového roštu doporučujeme zvolit matraci pružinovou, latexovou či pěnovou s lepším odvětráváním.

 

U žádné postele by neměl chybět noční stolek. O to líp když je včetně šuplíku.

 

Každý kus je vyroben z lamina 1. jakosti tak, aby splňoval standardy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla jeho montáž co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky. V naší nabídce najdete stejnojmennou kolekci, ale v barevné variantě růžová/bílá/černá.

 

Studentský pokoj se skládá z těchto prvků:

Psací stůl se šuplíky Thor – 127x75x60cm (š, v, h)
Knihovna Thor – 91x158x31cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň Thor – 161x200x57cm (š, v, h)
Široká komoda Thor – 127x86x41cm (š, v, h)
Studentská postel 100×200 Thor – 107x108x224cm (š, v, h)
Noční stolek se šuplíkem Thor – 50x50x41cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Thor naleznete níže v souvisejících produktech.

Studentský pokoj thor - růžová/bílá/černá

Nábytek Thor se řadí mezi moderní, nadčasové a čistě vypadající kolekce. Kombinaci antracitově černé, bílé a světle šedé doplňují detaily v odstínu růžové barvy, což vytváří zajímavé ozvláštnění a nábytek tak zaujme hned na první pohled. Celá kolekce je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 18mm a úchytek z PVC materiálu. Velkou výhodou je i soft close systém, který zaručuje tiché a pomalé dovírání zásuvek a dvířek.

 

Praktický psací stůl s možností oboustranné instalace (možnost volby umístění skříňky se šuplíky). Široká pracovní plocha a úložný prostor zjednoduší každodenní práci.

 

Knihovna s policemi se může chlubit vysokou nosností, a tak zvládne unést i ty nejtěžší bichle ve Vaší sbírce. Barevné bloky můžete libovolně přemisťovat.

 

Šatní skříň se 2 šatními tyčemi, třemi zásuvkami a skrytými policemi s vysokou nosností využijete za každých okolností.

 

Široká komoda je vhodná nejen na prádlo, ale i hračky a jiné drobnosti. Barevný blok můžete dle libosti umístit do jedné z přihrádek.

 

Atraktivní a moderní studentská postel s čalouněným potahem skrývá mnoho vychytávek. Kromě odkládacího prostoru ze stran čela, je v konstrukci zabudované dotykové osvětlení a USB kabel pro nabíjení elektroniky. Rošt postele je deskový, v případě zájmu lze však dokoupit rámový laťový rošt. Postel dodáváme bez matrace a je nutné ji dokoupit, v případě deskového roštu doporučujeme zvolit matraci pružinovou, latexovou či pěnovou s lepším odvětráváním.

 

U žádné postele by neměl chybět noční stolek. O to líp když je včetně šuplíku.

 

Každý kus je vyroben z lamina 1. jakosti tak, aby splňoval standardy kvality E1. Při výrobě se klade důraz na pečlivost a přesnost, aby byla jeho montáž co nejjednodušší. Neobsahuje karcinogenní látky. V naší nabídce najdete stejnojmennou kolekci, ale v barevné variantě růžová/bílá/černá.

 

Studentský pokoj se skládá z těchto prvků:

Psací stůl se šuplíky Thor – 127x75x60cm (š, v, h)
Knihovna Thor – 91x158x31cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň Thor – 161x200x57cm (š, v, h)
Široká komoda Thor – 127x86x41cm (š, v, h)
Studentská postel 100×200 Thor – 107x108x224cm (š, v, h)
Noční stolek se šuplíkem Thor – 50x50x41cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Thor naleznete níže v souvisejících produktech.

Dětský pokoj mateo iii - dub/bílá/šedá

Dětský pokoj Mateo je vyroben z lamina o síle 16 mm s upravenými ABS hranami. Tento materiál zajišťuje především snadnou údržbu nábytku, což v případě dětského nábytku určitě oceníte. Sestava dětského pokoje Mateo nabízí postel, úložné prostory a psací stůl, tedy vše, co by měl pokojík mít. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Dětská postel 90×200 – postel má dvě stejně vysoká čela, nemusíte tedy přemýšlet, na kterou stranu otočíte polštář. Pod postelí jsou umístěny dva výsuvné šuplíky, mezi kterými jsou otevřené police.. Součástí balení je rošt, ale bez matrace. Matraci o velikosti 90x200cm je nutné dokoupit.

 

Široká komoda –  má v horní části jednu otevřenou polici, pod kterou jsou umístěny tři plnovýsuvné zásuvky. Zájímavým prvkem komody jsou úzké antracitové úchytky, které se táhnou v jedné linii přes všechny tři zásuvky. Pravá část komody je skříňková, prostor za dvířky je dělen jednou policí.

 

Policová šatní skříň – za dvířky skříně jsou umístěny 3 police. Panty dvířek můžete namontovat vpravo či vlevo. Což Vám může usnadnit umístění skříně. Spodní část skříně je obohacena o dvě plnovýsuvné zásuvky. Úchytky skříně jsou designové, kdy úzká antracitová lišta prochází částí dveří skříně a protíná obě zásuvky ve spodní části skříně.

 

Police – v jednoduchém provedení je rozdělena na dvě části kontrastní antracitovou lištou. Police může v pokoji sloužit pro uložení knih, dekorací, či pokojových kytek. Krásně tím oživíte prázdnou stěnu v pokoji.

 

Psací stůl – vám nabídne velkou pracovní plochu. Zajímavým řešení je otevřený prostor ve formě hlubší police, který je z levé boční strany stolu.

 

Kontejner s kolečky – má 3 plnovýsuvné zásuvky. Štíhlé antracitové úchytky jsou v jedné svislé lince táhnoucí se přes všechny tři zásuvky.

 

Dvoudveřová šatní skříň –  nabízí spoustu praktického úložného prostoru. V levé části skříně naleznete šatní tyč, nad kterou je umístěna police. Pravá část skříně je policová. Celkem obsahuje 3 police. Spodní část skříně je vybavena dvěma zásuvkami s plnovýsuvným systémem. Jednoduchý vzhled skříně doplňuje antracitová štíhlá úchytka, která je ve stejné linii jak na dveřích skříně, tak i na zásuvkách.

 

Dětský pokoj Mateo I. se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Mateo – 130x76x55cm (š, v, h)
Kontejner s kolečky Mateo – 45x65x43cm (š, v, h)
Dětská postel 90x200cm Mateo – 204x50x94cm (š, v, h)
Policová šatní skříň 1D – 45x195x43cm (š, v, h)
Šatní skříň 2D Mateo – 90x195x53cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Mateo – 120x90x43cm (š, v, h)
Police Mateo – 120x25x25cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Mateo naleznete níže v souvisejících produktech.

Studentský pokoj mateo ii - dub/bílá/šedá

Studentský pokoj Mateo je vyroben z lamina o síle 16 mm s upravenými ABS hranami. Tento materiál zajišťuje především snadnou údržbu nábytku, což v případě dětského nábytku určitě oceníte. Sestava pokoje pro studenty Mateo je uzpůsoben potřebám studenta, proto se tato sestava skládá z psacího stolu a spoustu úložného prostoru v podobě skříně, komody, regálu atd. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Třídveřová šatní skříň – nabízí spoustu praktického úložného prostoru. Ve dvoudvéřové části skříně naleznete šatní tyč, nad kterou je umístěna police. Spodní část skříně je vybavena dvěma zásuvkami s plnovýsuvným systémem. Pravá část skříně je policová. Celkem obsahuje 4 police. Jednoduchý vzhled skříně doplňují antracitové štíhlé úchytky, táhnoucí se po celé délce skříně.

 

Studentská knihovna – nabízí zajímavé řešení v systému polic. Otevřená regálová část se skládá ze 4 polic a v jejich středové části je policový prostor narušen policemi různých velikostí v antracitovém odstínu. Ve spodní části knihovny jsou umístěny dvě plnovýsuvné zásuvky. Designovým prvkem u knihovny jsou úzké antracitové úchytky, které tvoří tenkou svislou linii skrz obě zásuvky.

 

Police – v jednoduchém provedení je rozdělena na dvě části kontrastní antracitovou lištou. Police může v pokoji sloužit pro uložení knih, dekorací, či pokojových kytek. Krásně tím oživíte prázdnou stěnu v pokoji.

 

Psací stůl – vám nabídne opravdu velkou pracovní plochu. Zajímavým řešení je otevřený prostor ve formě hlubší police, který je z levé boční strany stolu. Psací stůl je vyroben v kombinaci dvou barevných odstínů a to v přírodnímu odstínu dub wilton a barvy šedé.

 

Kontejner s kolečky – má 3 plnovýsuvné zásuvky. Štíhlé antracitové úchytky jsou v jedné svislé lince táhnoucí se přes všechny tři zásuvky.

 

Vysoká komoda – má v horní části otevřené dělené police z antracitového lamina. Pod policemi jsou 3 plnovýsuvné zásuvky. Designovým prvkem komody jsou úchytky úzkého tvaru v antracitovém odstínu, které navazují na rozdělovací lištu otevřené police a protíná všechny tři zásuvky.

 

TV stolek – prostor je dělen otevřenou polici, pod kterou je umístěný plnovýsuvný šuplík bez úchytky. Otevírání zásuvky je zajištěno tak, že v horním okraji čelo zásuvky přesahuje až do otevřené police. Tím pádem zajistí pohodlné uchopení ve kterémkoli místě zásuvky. V pravé části televizního stolu je malá dvířková skříňka

 

Dětský pokoj Mateo I. se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Mateo – 130x76x55cm (š, v, h)
Kontejner s kolečky Mateo – 45x65x43cm (š, v, h)
Třídveřová šatní skříň Mateo – 150x195x53cm (š, v, h)
TV stolek Mateo – 120x40x53cm (š, v, h)
knihovna Mateo– 45x195x43cm (š, v, h)
Vysoká komoda Mateo – 60x100x43cm (š, v, h)
Police Mateo – 120x25x25cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Mateo naleznete níže v souvisejících produktech.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel Icardi
Nyní za akční cenu!
 
Rozměry:

Šířka 210 cm
Hloubka  97 cm

Výška  183 cm
 

Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm.   Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

 

Materiál 
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
Údržba 
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 200x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 210 cmHloubka 97 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 180x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 190 cmHloubka 87 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 180x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 190 cmHloubka 87 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 180x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 190 cmHloubka 87 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 180x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 190 cmHloubka 87 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Poschoďová dětská postel Icardi 180x90 cm

Poschoďová postel IcardiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 190 cmHloubka 87 cmVýška 183 cm
Dětská palanda Icardi, obsahuje úložný prostor s šuplíky. Na spodní části šuplíků jsou gumová kolečka. Zabraňuje tak poškrábání podlahy. Postýlka je velice moderní a ladí k různým dekoracím a doplňkům. Má také zábrany pro bezpečnost vašeho dítěte. Postel je dodávána s lamelovým roštem s matrací o rozměrech 75×180 cm. Nosnost jednoho lůžka je cca 80 kg.

Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Dětský pokoj mateo i - dub/bílá/šedá

Kolekce nábytku Mateo v sobě snoubí elegantní moderní design s funkčností. Kombinace barev bílé, dubu wilton bílý spolu s antracitovými detaily, vytvoříte světlý a útulný dětský pokoj jak pro holky, tak i pro kluky. S těmito neutrálními odstíny se nemusíte bát vybavit jakoukoli malou místnost, pokoj bude působit opticky větší a vzdušnější.

 

Dětský pokoj Mateo je vyroben z lamina o síle 16 mm s upravenými ABS hranami. Tento materiál zajišťuje především snadnou údržbu nábytku, což v případě dětského nábytku určitě oceníte. Sestava dětského pokoje Mateo nabízí přes postel, úložné prostory a psací stůl, tedy vše, co by měl pokojík mít. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Dětská postel 90×200 – postel má dvě stejně vysoká čela, nemusíte tedy přemýšlet, na kterou stranu otočíte polštář. Pod postelí jsou umístěny dva výsuvné šuplíky, mezi kterými jsou otevřené police.. Součástí balení je rošt, ale bez matrace. Matraci o velikosti 90x200cm je nutné dokoupit.

 

Komoda – v horní části je jedna otevřená police, vedle které je dvéřová skříňka. Komoda obsahuje 3 plnovýsuvné zásuvky. Horní, zásuvka je kratší a bezúchytková, další dvě zásuvky jsou již s úchytkou přes celou šíři komody. Designovým prvkem jsou úzké atracitové úchytky na komodě, které jsou v jedné linii na dvířkách skříňky i obou širokých zásuvek.

 

Regál – je kombinací skříňky, otevřených polic a zásuvek. Horní část regálu je tvořena policovou skříňkou. Uvnitř regálu jsou dvě police. Ve středové části se nachází systém různě velikých polic v antracitovém provedení. Spodní část regálu obsahuje 3 zásuvky, které jsou plnovýsuvné.  Stejný odstín mají i úchytky, které vkusně rozbijí jednoduchost vzhledu jednou svislou linii, od otevřených polic přes všechny tři zásuvky.

 

Police – v jednoduchém provedení je rozdělena na dvě části kontrastní antracitovou lištou. Police může v pokoji sloužit pro uložení knih, dekorací, či pokojových kytek. Krásně tím oživíte prázdnou stěnu v pokoji.

 

Psací stůl – vám nabídne velkou pracovní plochu. Zajímavým řešení je otevřený prostor ve formě hlubší police, který je z levé boční strany stolu.

 

Kontejner s kolečky – má 3 plnovýsuvné zásuvky. Štíhlé antracitové úchytky jsou v jedné svislé lince táhnoucí se přes všechny tři zásuvky.

 

Vysoká komoda – má v horní části otevřené dělené police z antracitového lamina. Pod policemi jsou 3 plnovýsuvné zásuvky. Designovým prvkem komody jsou úchytky úzkého tvaru v antracitovém odstínu, které navazují na rozdělovací lištu otevřené police a protíná všechny tři zásuvky.

 

Závěsná police – v Vám nabídne několik rozměrů prostoru pro uložení knih, dekorací, či pokojových kytek. Prostor v regálové polici je rozdělen antracitovými příčkami, které působí velmi vkusně a kontrastně. Závěsnou policí krásně oživíte prázdnou stěnu v pokoji. 

 

Dětský pokoj Mateo I. se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Mateo – 130x76x55cm (š, v, h)
Kontejner s kolečky Mateo – 45x65x43cm (š, v, h)
Závěsná police Mateo  – 120x30x25cm (š, v, h)
Dětská postel 90x200cm Mateo – 204x50x94cm (š, v, h)
Regál Mateo – 45x195x43cm (š, v, h)
Komoda Mateo – 90x90x43cm (š, v, h)
Vysoká komoda Mateo – 60x100x43cm (š, v, h)
Police Mateo – 120x25x25cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Mateo naleznete níže v souvisejících produktech.

Police Ghana 4

Police Ghana 4  Dekor: šedá/bílá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x63x31,5cm    

Skřín Salt 19 (3 dveřová)

  Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru bílá + barevné úchyty  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Vytvořte svému dítěti krásný dětský pokoj snů Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x193x50cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Komoda Navaro NA 7

Komoda NA 7  Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x85x40cm 

Rohová skříň Navaro NA 1

Šatní skřín NA 1 Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
145x195x95cm 

Skříň Navaro NA 2

Skřín NA 2 Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x195x50cm 

Skřín Futures F3 grafit/bílá/zelená

Skřín Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
50x189x38cm 

Police Stone 09

  Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub sonoma  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Vytvořte svému dítěti krásný dětský pokoj snů Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x50x23cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Skřín Loreto L2 jasan/zelená

Policová skřín L2 Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
45x188x52cm

PC stůl Loreto L10 jasan/zelená

PC stůl L10 Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
120x87x55cm   

Skřín Loreto L2 jasan/fialová

Policová skřín L2 Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
45x188x52cm

Police Loreto L9 jasan/fialová

Police L9  Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
96,2x40x22cm 

Police Loreto L9 jasan/zelená

Police L9  Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
96,2x40x22cm 

PC stůl Loreto L10 jasan/fialová

PC stůl L10 Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
120x87x55cm   

Moderní dětská postel Sambor pro 2 děti

Dětská postel je dostupná v bílé barvě Postel je vyrobena z borovicového dřeva (lakováno) Součástí je rošt Postel neobsahuje matrace, lze dokoupit Matrace horní: 180x80cm matrace dolní: 170x80cm Celkové rozměry: 192x87x80cm

Tato dětská postel v bílé barvě je tou pravou volbou pro vaše děti! Je vyrobena z borovicového dřeva a lakována, takže zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Součástí postele je rošt, takže se nemusíte bát o jeho dokoupení. Matrace však nejsou součástí, ale jsou k dispozici k dokoupení. Horní matrace má rozměr 180x80cm a dolní matrace 170x80cm. Celkové rozměry postele jsou 192x87x80cm. Vaše děti budou nadšené z této pohodlné postele, která se bude skvěle hodit do každého dětského pokoje!

Moderní dětská postel ve tvaru domečku Jana

Dětská postel je dostupná v bílé barvě Postel je vyrobena z borovicového dřeva (lakováno) Součástí je rošt Postel neobsahuje matrace, lze dokoupit Matrace horní: 180x80cm matrace dolní: 170x80cm Celkové rozměry: 190x87x186cm

Tato dětská postel v bílé barvě je tou pravou volbou pro vaše děti! Je vyrobena z borovicového dřeva a lakována, takže zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Součástí postele je rošt, takže se nemusíte bát o jeho dokoupení. Matrace však nejsou součástí, ale jsou k dispozici k dokoupení. Horní matrace má rozměr 180x80cm a dolní matrace 170x80cm. Celkové rozměry postele jsou 190x87x186cm. Vaše děti budou nadšené z této pohodlné postele, která se bude skvěle hodit do každého dětského pokoje!

Moderní dětská postel ve tvaru domečku Jana

Dětská postel je dostupná v šedé barvě Postel je vyrobena z borovicového dřeva (lakováno) Součástí je rošt Postel neobsahuje matrace, lze dokoupit Matrace horní: 180x80cm matrace dolní: 170x80cm Celkové rozměry: 190x87x186cm

Tato dětská postel v šedé barvě je tou pravou volbou pro vaše děti! Je vyrobena z borovicového dřeva a lakována, takže zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Součástí postele je rošt, takže se nemusíte bát o jeho dokoupení. Matrace však nejsou součástí, ale jsou k dispozici k dokoupení. Horní matrace má rozměr 180x80cm a dolní matrace 170x80cm. Celkové rozměry postele jsou 190x87x186cm. Vaše děti budou nadšené z této pohodlné postele, která se bude skvěle hodit do každého dětského pokoje!

Moderní dětská postel pro 2 děti Taipei

Vnější rozměry postele (délka / šířka / výška) 185x87x76cmRozměr horní matrace je 180x80x8cmRozměr matrace s výsuvnou částí je 170x80x8cmVýška horní matrace je 52 cmVýška spodní matrace je 37 cm
Taipei je designová postel, která spojuje kvalitní dřevo s moderním laminem. Každá postel je výjimečná díky jedinečné kresbě, kterou vytvářejí přírodní dřevěné kroužky v konstrukci. Kombinace těchto dvou materiálů nabízí mnoho možností pro sladění s interiérem a širokou škálu dostupných barev. Hlavní obrázek ukazuje rám postele z borovicového dřeva v bílém akrylu, doplněný bílými vložkami z desky s ABS hranou. S postelí Taipei postelí získáte nejen skvělý spánek, ale i moderní kus nábytku, který ozdobí váš pokoj.