skoly nábytek

Kombinovaná komoda liana – bílá

Tento skvělý produkt Kombinovaná komoda liana - bílá od výrobce s mnohaletou tradicí DOL k dostání v naší aktuální nabídce za extra cenu! Výhodně teď u nás za 5 324 Kč.
Kombinovaná komoda liana - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
5 324

Úložný prostor komody se skládá ze tří zásuvek v horní části a pod každou znich najdeme dvířka. Za těmi nalezneme vždy jednu poličku. Do policové části si děti dokážou prádlo sami uložit a díky přehlednosti se jim také bude jednoduše hledat právě ten jejich oblíbený kousek. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. 

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry kombinované komody Liana jsou 120x94x40cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.