skoly nábytek

Kontinentální postel Venuše 180x200cm, béžová

Exkluzivní kousek Kontinentální postel Venuše 180x200cm, béžová od naší známé značky Mjn můžete najít právě teď u nás trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 18 717 Kč.
Kontinentální postel Venuše 180x200cm
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
18 717

Moderní kontinentální postel VenušeNyní za akční cenu!
Provedení postele:rám: 16 mm silná dřevotříska + dřevo 2,5×5 + kapak na dně kontejneru,opěradlo: HDF deska + dřevotřísková výztuha + dřevo 4×3 cm + pěna T25,plastové nožičky,včetně dvou úložných prostorůhlavní matrace: bonellové pružiny + pěna T25, stupeň tuhosti (střední vrstva lůžka) – H3, včetně topperu,topper vyrobený z vysoce kvalitních hypoalergenních materiálů:antibakteriální a protiplísňová polyesterová pletenina o gramáži 200 g/m²,20 mm PU pěna: vyznačuje se vysokou hustotou, přiměřenou tvrdostí a pružností, nízkou náchylností k deformaci, vysokým komfortem používání,doporučuje se matraci každé 2-3 měsíce otáčet,lze prát na 30˚C
Látky z kolekce Manila se vyznačují jemnou a na dotek příjemnou plyšovou strukturou. Jsou vysoce odolné proti oděru a jejich barvy jen tak neblednou – jsou odolné vůči světlu. Potahový materiál Manila má navíc vlastnosti zpomalující hoření – byl podroben cigaretovým testům.
Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí. Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.