skoly nábytek

Luxusní jídelní sestava Osbourne na terasu pro 6 osob

Výjimečný produkt Luxusní jídelní sestava Osbourne na terasu pro 6 osob originál od značky MRP snadno seženete již dnes za příznivou cenu. Levně za 14 499 Kč.
Luxusní jídelní sestava Osbourne na terasu pro 6 osob
Ověřit dostupnost
Značka: MRP
14 499

Sestava ocelového nábytku Osbourne se skleněným stolemKlasická sestava jídelního nábytku, která je určena pro 6 osob. Sada obsahuje velký stůl a 6 židlí. Stolní deska z tvrzeného skla je perfektní pro každodenní použití, a to díky zvýšené odolnosti vůči lehkým škrábancům. Také se snadno udržuje v čistotě. Ocelový rám s práškovým nástřikem se promítá do odolnosti a stability nábytku.Klasická sestava jídelního nábytkuSestava zahradního nábytku se vyznačuje klasickým designem, který bude fungovat téměř v jakémkoli uspořádání. Vysoký stůl s velkou plochou zajišťuje pohodlí při konzumaci jídel. Židle mají látkové sedáky a područky. Optimálně profilované zajišťují správné držení těla během odpočinku.
Elegantní nábytek na terasu i do domácnostiSestava jídelního nábytku se vyznačuje klasickým designem, který se bude hodit nejen jako vybavení terasy a zahrady, ale také jako obývací pokoj. Sada byla navržena tak, aby konzumace jídla byla pohodlná. Při umístění do domácí relaxační zóny se vyplatí aranžmá doplnit zastřešením pergoly.
Základní informace7dílná sada: 6 židlí, stůlRozměry židle: 55 x 62 x 86 cmRozměry stolu: 150 x 90 x 74 cmKonstrukce: ocelMateriál desky stolu: Tvrzené sklo