skoly nábytek

Luxusní rohová kuchyně Spring, dub artisan/bílý mat sestava E (260cm)

Vysoce kvalitní produkt Luxusní rohová kuchyně Spring, dub artisan/bílý mat sestava E (260cm) od známého výrobce STZ máte možnost sehnat tady teď skutečně výhodně. Výhodně za cenu 20 999 Kč.
Luxusní rohová kuchyně Spring
Ověřit dostupnost
Značka: STZ
20 999

Moderní kuchynská linka Spring Korpus v dekoru: dub artisan Dvířka v dekoru: bílý mat Dodáváme včetně kovových madel Součástí je kvalitní kování s funkcí tichého dovírání (hodní i dolní skřínky) Pracovní deska není součástí K sestavě lze dokoupit jednotlivé elementy nebo si můžete poskládat sestavu svou vlastní 40 typů skříněk v nabídce pro maximální variabilitu Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče
Cena nezahrnuje dřez Na fotce sestava zleva: Dolní skříňky – 80cm dřezová + 80cm + 60cm zásuvková + 40cm Horní – 80cm + 80cm + 60cm + 40cm vitrína Moderní kuchyňská linka v elegantním designu. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.