skoly nábytek

Luxusní rohová sedačka Aventador, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Tento výjimečný produkt Luxusní rohová sedačka Aventador, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od známého výrobce KNS lze získat u nás teď extra se slevou. Nyní za 23 939 Kč. EAN: 1210000188120
Luxusní rohová sedačka Aventador
Ověřit dostupnost
Značka: KNS
23 939
Popis produktu

  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností  Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu režná látka Inari  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je výsuvný taburet s úložným prostorem    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
300x200x90cm 
Plocha po rozložení: 250x150cm    MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AVENTADOR    Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Aventador. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Aventador je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu.