skoly nábytek

Luxusní sedací souprava Kalla s úložným prostorem, hnědá, levý roh

Hodně prodávaný výrobek Luxusní sedací souprava Kalla s úložným prostorem, hnědá, levý roh s osvědčenou značkou Mjn najdete v naší aktuální nabídce výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 25 479 Kč.
Luxusní sedací souprava Kalla s úložným prostorem
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
25 479

Moderní a kvalitní sedací souprava Kalla
Nyní za super akční cenu jen u nás! Akční cena platí v provedení na fotografii Soupravu dodáváme v provedení levý roh jako na hlavní fotografiiSedací souprava je rozkládací s úložným prostorem Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravyDíky polštářů, které můžete využít k relaxaci Zadní část očalouněna původního potahem jako korpus
Rozměry:
(délka x šířka x výška) 350 x 205/155 x 76 cmPlocha po rozložení: 290x125cm

LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KALLA OH la la ! Tak tohle je opravdu povedené, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že chcete nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Kalla pohodlně pohostí všechny vaše přátele a vy tak máte oblíbené návštěvníky . Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny , tisk barevné barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašim návštěvníkům interiérové punčochy. Díky vašemu prostornosti se stává dominantou vašeho domova ! Kalla je sedací souprava velmi moderního designu . Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Kalla pro vás bude správná volba. Praktická stránka zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, snadno si díky příjemným návštěvníkům při sezení nebo ležení .