skoly nábytek

Luxusní sedačka Hanson na terasu + 2 stolky

Tento diskontní produkt Luxusní sedačka Hanson na terasu + 2 stolky s osvědčenou značkou MRP seženete zde teď za příznivou cenu! Cenově vychází na 24 999 Kč.
Luxusní sedačka Hanson na terasu + 2 stolky
Ověřit dostupnost
Značka: MRP
24 999

Kávový set Hanson s pohovkouKlasický kávový set na zahradu a terasu pro 4 osoby. Set obsahuje 2-místnou pohovku, 2 křesla a 2x stůl. Rám nábytku je vyroben z práškově lakované oceli, což výrazně ovlivňuje odolnost a stabilitu. Sedáky jsou upleteny z polyratanu, který je díky své odolnosti vůči nepříznivým povětrnostním vlivům jako stvořený pro venkovní použití. Skleněná deska stolu se snadno čistí od nečistot, a proto je perfektní pro každodenní použití.Pohodlný nábytek na terasu a zahraduOptimálně profilovaná sedadla s područkami vám umožní relaxovat v jakékoli poloze. Komfort relaxace zvyšují měkké polštáře. Kávový set bude perfektní pro relaxaci venku na zahradě nebo terase.
Stylové uspořádání relaxační zónyElegantní sestava zahradního nábytku je řešením pro vybavení módní relaxační zóny. Nábytek lze uspořádat v libovolné konfiguraci, což dává široké možnosti uspořádání. Klasický design spojený s funkčností je návrhem pro každého, kdo ocení praktická řešení.

Základní informace4dílná sada: Pohovka, 2 křesla, stůlRozměry pohovky: 136 x 80 x 86 cmRozměry křesla: 76 x 80 x 86 cmRozměry stolu: 71×35 a 51×43 cm Konstrukce: Ocel s práškovým nástřikemMateriál: Poly ratanMateriál polštáře: Spřádaný polyesterDeska stolu: Tvrzené sklo