skoly nábytek

Luxusní slunečník Rijeka, šedý

Často hledaný výrobek Luxusní slunečník Rijeka, šedý od známé značky MRP můžete koupit momentálně na našich stránkách za báječnou cenu! Stojí teď u nás 12 999 Kč.
Luxusní slunečník Rijeka
Ověřit dostupnost
Značka: MRP
12 999

Zahradní slunečník se čtvercovým přístřeškem o průměru 3 x 3 metry je pohodlný způsob, jak zastínit vaši venkovní relaxační zónu. Sloupek a rameno jsou vyrobeny z hliníku, který se vyznačuje vyšší odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Materiál stříšky je polyester, který je skvělý pro venkovní použití. Jeho konstrukce je vyztužena 8 žebry, která výrazně ovlivňují stabilitu. Stříška je vybavena nastavitelným úhlem sklonu, díky kterému lze deštník optimálně přizpůsobit potřebám uživatelů. Základna má 360stupňový nastavovací mechanismus, který usnadňuje každodenní používání deštníku. Skládání a rozkládání je velmi pohodlné díky speciální klice. Křížová základna drží deštník stabilně – vyžaduje použití závaží (nejsou součástí sady).Boční deštníkVelká plocha stříšky a boční konstrukce vám umožní zastínit větší plochu odpočívadla a využít ji na sto procent. Nastavovací mechanismy použité v konstrukci ovlivňují kvalitu každodenního používání deštníku a umožňují jeho optimální přizpůsobení individuálním potřebám. Módní design v kombinaci s antracitovou mísou zapadá do aktuálních aranžérských trendů.
Základní informaceRozměry deštníku: 300 x 300 x 250 cmHlavní sloupek: 54 x 86 mmKonstrukce: HliníkMateriál skříšky: 250g/m polyester s PA vrstvouVrchlík: 8 hliníkových žeberZákladní materiál: ocelZákladna: KřížDalší funkce: Otočný mechanismus v základně, klikový mechanismus, systém nastavení úhlu stříšky