skoly nábytek

Moderní box spring postel Milena 180×200, růžová Manila

Unikátní a žádaný výrobek Moderní box spring postel Milena 180x200, růžová Manila od výrobce s dobrým jménem Mjn pohodlně seženete teď ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 18 227 Kč.
Moderní box spring postel Milena 180x200
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
18 227

Moderní box spring postel Milena Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Kvalitní látka Manila, potahová látka měkká, příjemná na dotek, velurový typ vyznačující se jemným stínováním a jemnou pruhovanou strukturou Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku posteleSoučástí jsou 2 šuplíky, přístupné od nohou Celková nosnost je 250kg Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí. Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku. ROZMĚRY:
180x208x104cm
Ložná plocha: 180x200cm
Rozměr úložného prostoru: 196x86x25cmTopper: 2,5cm tloušťka MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO MILENA Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.