skoly nábytek

Moderní pohovka Gabon, starorůžová

Hodně oblíbený výrobek Moderní pohovka Gabon, starorůžová od společnosti s předním postavením na trhu Mjn jednoduše seženete na našich stránkách teď právě napořád výhodně! Právě teď za cenu 6 173 Kč.
Moderní pohovka Gabon
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
6 173

Pohovka Gabon
Nyní za akční cenu!
rám: borovice + dřevotříska a MDF,sedadlo: T25 / 42 pěna + pružinová pružina,opěradlo: T25 / 42 pěna + pružinová pružina,rozkládací pohovkamá spací funkciúložný prostor na ložní prádlo,automatický rozvíjecí stroj,nohy: plast, stříbro,čalouněné opěradlo trvale připevněné,malý polštář je součástí balení (bez zapínání),pohovka není volně stojící (záda bez čalounění)
Látka Poso je na dotek příjemná, světlostálá a má vysoký index otěruvzdornosti. Drážky viditelné na povrchu látky vypadají skvěle na různých typech bytového textilu.

Hledáte novou pohovku, ale neradi experimentujete? Upřednostňujete jednoduchost a pohodlí před extravagancí? Pohovka Gabon bude pro vás tou pravou! Je dostatečně prostorná a poslouží vám stejně dobře přes den jako v noci. Stačí si jen vybrat ideální potah do vašeho interiéru a radovat se z nového člena domácnosti!