skoly nábytek

Moderní rohová Para, šedá Paros, levý roh

Vysoce kvalitní kus Moderní rohová Para, šedá Paros, levý roh od společnosti s dlouholetou tradicí Mjn snadno můžete najít právě dnes pořád výhodně! Výhodně teď u nás za 24 899 Kč.
Moderní rohová Para
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
24 899

Moderní sedací souprava Para v kvalitním provedení Sedací souprava Para je rozkládací včetně úložného prostoru Dodáváme v potahu jako na fotografiiTextilie Paros je vyrobena ze 100% polyesteru, je velmi jemná a hebká na dotek. Díky svým vlastnostem se řadí mezi sametové látky. Jemná struktura látky je dostatečně pevná. Látka Paros má schopnost odolávat UV záření, udržuje si tak stálost barev i při denním světle a nežmolkuje. Také je dostatečně pevná a odolná. Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Para ! Parametry:
278×88 102x185cm Plocha po rozložení: 210x122cm ROZKLÁDACÍ ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA Para Rafinovaná elegance a čisté linie, to je sedací souprava Para. Její nadčasový design bude hrdě čelit sezónním módním výstřelkům po dlouhá léta. Para dodá vašemu interiéru hřejivou atmosféru domova. Sedačku je možno rozložit na pohodlné lůžko a do úložného prostoru uschováte vše co zrovna nepotřebujete. Dejte na první dojem a vsaďte na Para! Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Para. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Para se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! A navíc do úložného prostoru schováte vše, co už se vám nikam nevejde. Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje.