skoly nábytek

Moderní sedací souprava Matti Roh: Orientace rohu Pravý roh

Kvalitní a žádaný produkt Moderní sedací souprava Matti Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s předním postavením na trhu FIL jednoduše můžete pořídit již dnes za parádní cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 111 Kč. EAN: 1210000135148
Moderní sedací souprava Matti  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Ověřit dostupnost
Značka: FIL
16 111
Popis produktu

Rohová sedací souprava Matti Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor Jádro je vyplněno pružinami Faliste a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků zajištuje velmi pohodlné sezení Sedací souprava má dřevěné nožky Dodáváme v provedení pravý či levý roh Akční cena je planá pro potahy na fotografii    Parametry: 
250x160x83cm, rozklad: 200x124cm   Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.    Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.