skoly nábytek

Obývací stěna herbert – dub artisan/dub bílý

Výjimečný a žádaný produkt Obývací stěna herbert - dub artisan/dub bílý od populární značky FI snadno můžete pořídit bezpečně online za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 9 314 Kč.
Obývací stěna herbert - dub artisan/dub bílý
Ověřit dostupnost
Značka: FI
9 314

Moderní, jednoduchá, barevně kontrastní a elegantní…je malá obývací stěna Herbert. Do menších prostorů je tato varianta stěny vhodnou volbou. Už na první pohled zaujme svou barevnou kombinací. Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dřeva dub artisan/dub bílý. Čelní plochy dvířek ve světlém dekoru zdůrazňují celkové provedení obývací stěny. Její součástí jsou vysoká skříň, nízká vitrína, televizní stolek a dvě nástěnné police. Vysoká skříň je policová a uprostřed má otevřený prostor. Televizní stolek má výklopná dvířka a přihrádky na umístění audio/video přehrávačů. Prostor pro umístění televize má rozměry 116,6×70,8cm (š,v). Dekorace nebo knihy můžete umístit na závěsné police. Malá skříň nebo také vitrína má jedny dvířka, které jsou v horní a spodní části plná. Středová část dvířek je prosklenná. Uvnitř vitríny jsou dvě police.

 

Obývací stěnu Herbert nabízíme také v provedení dub artisan/eben, kterou naleznete v souvisejících produktech společně s dalšími variantami obývacích stěn.