skoly nábytek

Pohovka Andrew černá/červená

Nejprodávanější produkt Pohovka Andrew černá/červená od značky s tradicí a dobrou pověstí DBK máte možnost pořídit tady nyní extra se slevou! Teď v akci 6 201 Kč.
Pohovka Andrew černá/červená
Ověřit dostupnost
Značka: DBK
6 201

Moderní pohovka Andrew Pohovka je rozkládací Velký rozklad Součástí je úložný prostor Krásná pohovka nyní v akci! Hlavní foto pouze ilustrativní, dodáváme v kombinaci eko kůže D-8 + D-12, viz. další foto Parametry (šířka x výška x hloubka) 195x90x85cm Plocha po rozložení: 120x195cm Rozměr úložného prostoru: 173x18x73cm

NEJLEVNĚJŠÍ ROZKLÁDACÍ POHOVKA ANDREW
Hledáte novou pohovku, která by nenarušila váš rozpočet? Andrew splní všechna vaše očekávání! Pohodlnému posezení a občasnému přespání čelí s nadhledem. Navíc vám nabídne úložný prostor, kterého nikdy není dost. Její jednoduchý design zapadne do každého interiéru, Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.