skoly nábytek

Pohovka Trego 3R

Nejprodávanější produkt Pohovka Trego 3R od značky s dlouholetou tradicí Mrs jednoduše pořídíte u nás nyní skutečně výhodně. Nabídka již od 10 533 Kč. EAN: 1210000194800
Pohovka Trego 3R
Ověřit dostupnost
Značka: Mrs
10 533
Popis produktu

  Moderní pohovka Trego nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na fotografiích  Kvalitní a pevná žinilková látka šedá  Sedací souprava Trego je rozkládací  Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání  Křeslo je možné dokoupit    Rozměry: 
3R: 215x90x95cm 
Plocha po rozložení: 190x122cm   SEDACÍ SOUPRAVA TREGO  Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Trego! Tato stylová sedačka s volně loženými polštáři se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát.    Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.     Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.