skoly nábytek

Přistýlka 90x197cm k dětské posteli tibor – borovice – odstín ořech

Levný výrobek Přistýlka 90x197cm k dětské posteli tibor - borovice - odstín ořech originál od výrobce DOL máte možnost najít právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 202 Kč.
Přistýlka 90x197cm k dětské posteli tibor - borovice - přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
6 202

Ať už dítko nerado usíná samo, či by si rádo občas pozvalo na přespání kamaráda, s přistýlkou můžete obě situace zvládnou bez starostí. Přistýlka Tibor, určená ke stejnojmenné posteli, je výsuvná pomocí koleček ve spodní části a pod lůžkovou částí se nachází ještě úložný prostor, přístupný po vyklopení roštu nahoru. Součástí postele je lamelový rošt, matraci je potřeba doobjednat zvlášť. Výběr matrací za našeho sortimentu, který se k této přistýlce hodí, naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Pro toto lůžko doporučujeme matraci o rozměrech 90x197cm a max 8cm na výšku. Materiál, ze kterého je přistýlka vyrobena je masivní borovicové dřevo, jehož povrch je ošetřen zdravotně nezávadným ekologickým lakem, který splňuje nepřísnější normy. Je dostupná v pěti variantách moření, a to antracit, bílá, olše, ořech a přírodní. Díky výběru barevných variant je tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny.

 

Rozměry přistýlky k dětské posteli z masivu Tibor jsou 203x23x94cm (š, v, h), ložná plocha je 90x197cm

 

Postel Tibor naleznete níže v souvisejících produktech.