skoly nábytek

Psací stůl beta – bílá/dub wilton/šedá

Velmi oblíbený kousek Psací stůl beta - bílá/dub wilton/šedá od přední značky MB naleznete aktuálně za příznivou cenu. Nabídka od 4 122 Kč.
Psací stůl beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: MB
4 122 5 153 Kč Sleva -20%

Psací stůl Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na stůl je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Pokud zamýšlíte pořízení stolu pro děti, věříme, že jejich zalíbení by měl až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Poskytne pracovní prostředí dětem a studentům, ale také pracujícím. Pracovní plochu představuje prostorná deska, na kterou bez obtíží umístíte notebook, lampu, organizéry na dokumenty a psací potřeby. Pod deskou se nachází otevřený prostor, dělený příčkami na tři části, jehož využití může být na knihy, sešity nebo odložení čehokoli, co zrovna nepotřebujete mít na pracovní desce. Aby na věci nesedal prach, jsou k dispozici dvířka a dvě zásuvky s kovovými úchytkami. Prostor za dvířky je bez polic.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry psacího stolu Beta jsou 125x55x86cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.