skoly nábytek

Psací stůl s dvířky a zásuvkami randy – dub sonoma

Kvalitní produkt Psací stůl s dvířky a zásuvkami randy - dub sonoma od top výrobce FI jde pořídit u nás právě za outletovou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 192 Kč.
Psací stůl s dvířky a zásuvkami randy - dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: FI
4 192 4 658 Kč Sleva -10%

Psací stůl Randy je díky svému členění vhodný do domácí pracovny i kanceláře, ale také pro školáky. Osloví velkostí pracovní plochy, na kterou bez obtíží umístíte pomůcky pro práci a stále vám zůstane volná plocha pro snadnou manipulaci s nimi. Na horní desce si umíme představit i notebook, který je v dnešní době téměř nepostradatelný. Úložný prostor je prakticky rozdělen na část se čtyřmi zásuvkami a otočné křídlové dveře, za nimiž najdete jednu polici. Je tak zaručen dostatek místa pro uložení a roztřídění důležitých dokumentů a předmětů.

 

Co se týče designu, jednoduchost a čisté linie jsou na prvním místě. Neutrální dekor dub sonoma bude snadno kombinovatelný s ostatním nábytkem v místnosti. Materiálem pro výrobu je lamino o tloušťce 16 a 25mm, které potěší nenáročnou údržbou a dobrou mechanickou odolností. Stůl je posílen ABS a HDF 3mm. Rozměry psacího stolu Randy jsou 135x50x75,5cm (š, h, v).

 

Psací stůl Randy v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek.