skoly nábytek

Rohová sedací souprava Jordán červená, levý roh

Tento vynikající výrobek Rohová sedací souprava Jordán červená, levý roh od společnosti s výborným jménem KNS je k získání právě teď v naší nabídce za super peníze! Výhodně za cenu 29 599 Kč.
Rohová sedací souprava Jordán červená
Ověřit dostupnost
Značka: KNS
29 599

Krásná sedací souprava nyní za akční cenu! Pružiny faliste Sedáky vyplněny pěnou T-30 Výška sedu 44 cm Hloubka sedu 54 cm Souprava včetně úložného prostoru Souprava je rozkládací Látka Solar je luxusní potahová látka s vysokou odolností oděru a Aqua Clean nešpinivou úpravou, vhodná pro majitele domácích mazlíčků.
Rozměry: (délka x šířka x výška)
257x170x92 cm
Plocha po rozložení: 192×127 cm Nabízíme krásnou sedací soupravu za akční cenu! Tato sedací souprava je vybavena pružinami falistými a sedáky jsou vyplněny kvalitní pěnou T-30. Výška sedu této sedací soupravy je 44 cm a hloubka sedu 54 cm, což zajistí maximální pohodlí při sedání. Souprava je navíc vybavena úložným prostorem a je rozkládací, což umožní využití této soupravy i jako postel pro hosty. Látka Solar, kterou tato sedací souprava disponuje, je velmi příjemná na dotek a zároveň velmi odolná látka s vyníkající gramáží a funkcí Aqua Clean. Díky těmto vlastnostem patří látka Solar do prémiové kategorie látek. Rozměry této sedací soupravy jsou 257x170x92 cm a po rozložení nabízí plochu 192×127 cm. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořiďte si tuto krásnou a pohodlnou sedací soupravu za akční cenu ještě dnes!