skoly nábytek

Rohová sedací souprava Klaro, zelená

Tento kvalitní a levný produkt Rohová sedací souprava Klaro, zelená od společnosti s dlouholetou tradicí DBK lze zakoupit právě teď za outletovou cenu! Teď za akční cenu 15 799 Kč.
Rohová sedací souprava Klaro
Ověřit dostupnost
Značka: DBK
15 799

Krásná sedací souprava nyní za akční cenu! Pružiny faliste Sedáky vyplněny PUR pěnou Výška sedu 42 cm Souprava je univerzální, orientaci rohů si zvolíte při sestavení Souprava včetně úložného prostoru Souprava je rozkládací Látka Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Rozměry: (délka x šířka x výška)
242x155x88 cm
Plocha po rozložení: 205×140 cm V našem eshopu máme pro vás krásnou sedací soupravu, kterou nabízíme nyní za skvělou akční cenu. Tato pohodlná sedací souprava je vybavena pružinovým systémem falistých pružin a sedáky jsou vyplněny kvalitní PUR pěnou. Výška sedu této soupravy je 42 cm a má v sobě praktický úložný prostor. Navíc je tato sedací souprava rozkládací, takže můžete snadno využít její prostor na spaní pro hosty. Látka, kterou jsme pro tuto sedací soupravu zvolili, se jmenuje Kronos a je to plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Tato látka je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí, takže si zachová svou krásnou barvu i při častém používání. Pro údržbu a čistění sedací soupravy doporučujeme používat speciální prostředky pro čalouněný nábytek. Rozměry této sedací soupravy jsou (délka x šířka x výška) 242x155x88 cm, po rozložení získáte plochu o velikosti 205×140 cm. Tato sedací souprava je ideální pro váš obývací pokoj, ložnici nebo další prostory. Využijte naší akční ceny a pořiďte si tuto pohodlnou a elegantní sedací soupravu ještě dnes! !