skoly nábytek

Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh

Levný produkt Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium Roh: Orientace rohu Levý roh od této skvělé značky MSF můžete koupit momentálně na našich stránkách extra se slevou! Nyní pořídíte za 24 601 Kč. EAN: 1210000184665
Rozkládací rohová sedací souprava Jazz medium      Roh: Orientace rohu Levý roh
Ověřit dostupnost
Značka: MSF
24 601
Popis produktu

Kvalitní sedací souprava Drass nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací  Návštěvu poteší možnost přespat a vás snadné rozkládání  Cena je platná pro potah jako na fotografii  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Moderní a nadčasový design Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky  Rozměry: 
257x197cm 
Plocha pro spaní: 182x120cm    SEDACÍ SOUPRAVA DRASS    Nápaditý tvar, módní kombinace materiálů a nadčasové barvy, to je sedací souprava Drass! Tento kousek poslouží stejně dobře ve dne jako v noci. Ať již plánujete romantický večer při svíčkách nebo pohodové odpoledne s oblíbenou knihou, Drass bude tím pravým místem odpočinku. Užijte si pocit výjimečnosti a rozhodněte se pro Drass!    Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.    VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů.