skoly nábytek

Sedací souprava Aventador 3R+1+1

Tento velmi oblíbený produkt Sedací souprava Aventador 3R+1+1 od značky s dobrým jménem Mrs je k sehnání momentálně extra se slevou. Aktuálně stojí u nás 25 017 Kč. EAN: 1210000195869
Sedací souprava Aventador 3R+1+1
Ověřit dostupnost
Značka: Mrs
25 017
Popis produktu

Moderní sedací souprava Aventador nyní v akci! Nyní za super akční cenu, která je časově omezena Cena je platná pro potah na fotografiích Sedací souprava Aventador je rozkládací Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání Dodáváme jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy Rozměry:
3R: 226x86x100cm
Křeslo: 89x84x100cm
Plocha po rozložení: 190x126cm SEDACÍ SOUPRAVA AVENTADOR Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Aventador! A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.