skoly nábytek

Široká knihovna liana – bílá/dub wotan

Velmi žádaný produkt Široká knihovna liana - bílá/dub wotan od přední značky DOL naleznete v naší aktuální nabídce skutečně levně. Ve skvělé akci za 4 406 Kč.
Široká knihovna liana - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
4 406

Otevřené výklenky se pravidelně střídají ve dvou velikostech a pohodlně zde vystavíte všechny oblíbené dekorace, knihy či fotografie. Pod nimi vás potěší dvě široké zásuvky na uskladnění sbírky CD, časopisů nebo stolních her. Tato široká knihovna najde snadno uplatnění v pokoji, obýváku, pokoji pro hosty i chodbě. Rozměry každé zásuvky jsou 71x11x33cm (š, v, h). Každé z pater knihovny lze zatížit až 7kg. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. 

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry široké knihovny Liana jsou 80,1×150,7x40cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.