skoly nábytek

Studentská postel poppy 120x200cm – dub šedý/béžová

Akční výrobek Studentská postel poppy 120x200cm - dub šedý/béžová od přední společnosti FI můžete najít na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Nabídka již od 6 783 Kč.
Studentská postel poppy 120x200cm - dub šedý/béžová
Ověřit dostupnost
Značka: FI
6 783

Studentská postel Poppy poskytne místo pro příjemný spánek a odpočinek. Čalouněné čelo postele je designovým prvkem, ale plní i funkci praktickou. Poskytuje pohodlné a útulné podepření zad. Ať už budete v sedě či polosedě, čelo poskytne komfort při sledování televize nebo četbě. Na postel je použit dekor dubu šedého a čelo je v béžové barvě. Příjemné neutrální spojení barev se bude bezproblémově kombinovat s ostatními prvky v pokoji.

 

Postel stojí na kovových nožkách, které zajišťují prostor pod postelí. Ložná plocha postele je 120x200cm. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Colette nebo AIR Mono. Vhodným roštem je lamelový rošt Double T5. Postel je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 25mm, které je známo pro svou snadnou údržbu, mechanickou odolnost a odolnost vůči krátkodobému působení vody. Postel je posílena ABS hranami. Rozměry studentské postele Poppy jsou 136,5×211,5×93,5cm (š, h, v).