skoly nábytek

Úzká knihovna liana – bílá/dub wotan

Hodně oblíbený výrobek Úzká knihovna liana - bílá/dub wotan od výrobce se zárukou kvality DOL lze nakoupit nyní za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 3 700 Kč.
Úzká knihovna liana - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
3 700

Do třech horních odkládacích polic této jednoduché knihovny můžete vystavit knihy či oblíbené dekorace. Pod nimi najdete praktickou zásuvku na drobnosti a nakonec dvířka ve spodní části ukrývají další úložný prostor dělený jednou policí vedví. Každou z polic lze zatížit až 5kg. Rozměry zásuvky jsou 36x11x33cm (š, v, h).  Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. 

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry úzké knihovny Liana jsou 45×195,2x40cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.