skoly nábytek

Úzká skříň loki – bílá/antracit

Tento kvalitní kus Úzká skříň loki - bílá/antracit od výrobce s dobrým jménem DOL snadno seženete na našich stránkách extra se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 3 221 Kč.
Úzká skříň loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
3 221

Úzká kombinovaná skříň Loki se díky své výšce skvěle hodí k umístění vedle šatní skříně, ať už klasické nebo rohové, taktéž z kolekce Loki. Vzhledem k úžasné variabilitě a bohatosti nabídky, si můžete jednotlivé moduly kolekce nakombinovat přesně podle svých představ. Úložný prostor této kombinované skříně se skládá z horních a dolních dvířek, mezi nimiž se nachází jeden otevřený výklenek. Prostor za každými z dvířek je v obou případech v půli dělený.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry úzké skříně Loki jsou 45x187x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.