skoly nábytek

Vitrína heber – bílá/černá

Hodně oblíbený produkt Vitrína heber - bílá/černá od skvělé a známé značky FI pohodlně získáte zrovna dnes za akční cenu. Cenově vychází na 5 969 Kč.
Vitrína heber - bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: FI
5 969

Máte rádi prosvětlené prostory obývacího pokoje? Pokud ano, rádi vám nabídneme kolekci Heber, která vyniká svými čistými liniemi. Její moderní design vynikne zejména ve větších prostorách. Nábytek je vyrobený z lamina v bílé barvě a je doplněný černými prvky (úchyty, nožky). Čelní plochy nábytku jsou v lesku, který je velmi efektní a zároveň nenáročný na údržbu. Společně s černými podlouhlými úchyty je nábytek sladěn do oblíbených barev. Do kolekce Heber patří vitrína, do které pohodlně umístíte dekorace nebo jiné doplňky. Vitrína je vysoká, jednodvéřová, uvnitř vybavená policemi, z nichž čtyři jsou v bílém laminu a jedna police je skleněná, z tvrzeného skla. Dvířka vitríny mají tiché dovírání. Ve spodní části u čílka dveří je zdobný vyfrézovaný pruh.

 

Pokud by jste chtěli objednat vitrínu společně s osvětlením, máme tuto variantu zobrazenou v souvisejících produktech, společně s ostatními prvky této kolekce.