skoly nábytek

Vitrína široká s osvětlením heber – bílá/černá

Tento zlevněný produkt Vitrína široká s osvětlením heber - bílá/černá od společnosti s dlouholetou tradicí FI je k dostání u nás za výprodejovou cenu. Akční cena již od 7 100 Kč.
Vitrína široká s osvětlením heber - bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: FI
7 100

Máte rádi prosvětlené prostory obývacího pokoje? Pokud ano, rádi vám nabídneme kolekci Heber, která vyniká svými čistými liniemi. Její moderní design vynikne zejména ve větších prostorách. Nábytek je vyrobený z lamina v bílé barvě a je doplněný černými prvky (úchyty, nožky). Čelní plochy nábytku jsou v lesku, který je velmi efektní a zároveň nenáročný na údržbu. Společně s černými podlouhlými úchyty je nábytek sladěn do oblíbených barev. Do kolekce Heber patří vitrína, do které pohodlně umístíte dekorace, knihy nebo jiné doplňky. Vitrína je nižší a široká, má dvoje dvířka, z nichž jedny mají uprostřed tmavé tvrzené sklo. Uvnitř je vybavená policemi (dřevěné a skleněná). Dvířka vitríny mají tiché dovírání. Čelní plochy dvířek mají zdobné vyfrézkování. Součástí vitríny je osvětlení, které zejména ve večerních hodinách působí efektně.

 

Pokud by jste chtěli objednat vitrínu bez osvětlení, máme tuto variantu zobrazenou v souvisejících produktech, společně s ostatními prvky této kolekce.