skoly nábytek

Zahradní houpačka Viola, modrá

Tento velmi oblíbený produkt Zahradní houpačka Viola, modrá od společnosti s výborným jménem MRP najdete na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Právě teď za cenu 6 499 Kč.
Zahradní houpačka Viola
Ověřit dostupnost
Značka: MRP
6 499

Ocelová houpačka na zahradu a terasu Praktická zahradní houpačka, která se vyznačuje svým klasickým designem a hodí se do každé úpravy zahrad a teras. Určeno pro 3 osoby, bude perfektní pro společná setkání. Má ocelový rám, který ovlivňuje stabilitu a odolnost celého kusu nábytku, díky čemuž déle vydrží. Výhodou houpačky je nastavitelná stříška, kterou lze optimálně nastavit podle potřeb a chrání uživatele před nadměrným sluncem.Její opláštění je vyrobeno z polyesteru 140 g. Na výrobu sedáku byla použita síťovina Teslin 2×1.Univerzální houpačka pro každodenní relaxaciOptimálně profilované sedadlo s područkami umožňuje relaxaci v jakékoli poloze. Lehký materiál sedáku je ideální do horkého počasí. Volný čas při jemném pohupování bude nejlepším způsobem relaxace.
Základní informaceRozměry houpačky: 194 x 119 x 170 cmKonstrukce: ocelMateriál sedáku a opěráku: Teslin 2×1 síťovinaMateriál zorníku: PolyesterMaximální nosnost: 350 kg