skoly nábytek

Zásuvková komoda liana – bílá/dub wotan

Velmi oblíbený produkt Zásuvková komoda liana - bílá/dub wotan od našeho předního výrobce DOL naleznete již dnes za výhodné peníze. Pouze nyní za 4 219 Kč.
Zásuvková komoda liana - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
4 219

Komoda obsahuje celkem 4 stejné zásuvky, rozměry každé z nich jsou 71x11x33cm. Každou z nich lze zatížit až 3kg. Efektivně zde můžete poskládat oblečení nebo zásuvky využít na třídění spodního prádla a ponožek. Horní odkládací desce pak jistě bude slšet nějaká květina či bytová dekorace. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry zásuvkové komody Liana jsou 80,1x94x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.