skoly nábytek

Zásuvkový noční stolek liana – bílá/dub wotan

Velmi oblíbený produkt Zásuvkový noční stolek liana - bílá/dub wotan od známého dodavatele DOL je k dostání bezpečně online téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 2 156 Kč.
Zásuvkový noční stolek liana - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
2 156

Noční stolek do dětského pokoje dokonale doladí nabídku postelí nábytkové řady Liana. Děti si mohou před spaním odložit brýle, knihu či hračky, aniž by vstaly z postele. Tuto možnost jistě ocení jak při večerním uspávání, tak při odpoledním lenošení. Stolek nabízí dostatek úložného prostoru díky dvěma zásuvkám s kovovými kolejničkami. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry zásuvkového nočího stolku Liana jsou 40x49x40cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.