skoly nábytek

Dvoudveřová šatní skříň liana – bílá

Hodně povedený kus Dvoudveřová šatní skříň liana - bílá od známého výrobce DOL máte možnost pořídit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 5 364 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň liana - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
5 364

Úložný prostor je navržený pro maximálně pohodlné užívání. Horní a spodní část skříně jsou od sebe odděleny a obě se ukrývají za párem klasických dveří zavěšených v pantech.V horní části je vám nabídnuta šatní tyč o příjemné šíři 76cm na kterou můžete zavěsit až 15kg oblečení. Pohodlně zde zavěsíte všechna ramínka na šaty. Spodní část dělí široká police přes celou šíři skříně. Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry dvoudveřové skříně Liana jsou 80,1×195,2x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.