skoly nábytek

Jednodveřová šatní skříň melisa – bílá/dub nash

Často hledaný kousek Jednodveřová šatní skříň melisa - bílá/dub nash od našeho známého výrobce DOL snadno naleznete na našich stránkách nyní extra se slevou! Zrovna teď v akci za 3 740 Kč.
Jednodveřová šatní skříň melisa - bílá/dub nash
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
3 740

Moderní skříň s nenápadným, ale o to příjemnějším jemným dekorováním kombinuje čistě bílou barvu a přírodní dekor dub nash. Pokojíček s nábytkem v tomto provedení bude slušet holkám i klukům. Zaoblené hrany nábytkové řady Melisa navíc nejen působí efektně, ale rovněž přispívají k většímu bezpečí.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je uspořádaný pro maximálně pohodlné užívání. Jistě vás příjemně překvapí nejen přítomnost tří polic pro uložení skládaného oblečení, tak šatní tyč pro zavěšení ramínek s oblečením, které se neskládá. Volba účelu, ke kterému bude tato jednodveřová skříň využita, je tedy jen na vás. Šířka šatní tyče je 40,8cm.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru dub nash a v čistě bílé barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/dub nash jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. 

 

Rozměry jednodveřové šatní skříně Melisa jsou 45x188x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.