skoly nábytek

Luxusní kuchyně Verizon 240cm s myčkou, dub Lancelot / bílý lesk

Často hledaný produkt Luxusní kuchyně Verizon 240cm s myčkou, dub Lancelot / bílý lesk od spolehlivé značky STZ snadno můžete najít právě teď v nabídce ve výprodejové akci! Nabídky již od 11 499 Kč.
Luxusní kuchyně Verizon 240cm s myčkou
Ověřit dostupnost
Značka: STZ
11 499

Moderní kuchynská linka Verizon Korpus v dekoru: dub Lancelot Dvířka v dekoru: bílý lesk Dodáváme včetně madel Pracovní deska není součástí K sestavě lze dokoupit jednotlivé elementy nebo si můžete poskládat sestavu svou vlastní Madla 196mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče
Cena nezahrnuje dřez Na fotce sestava zleva: Dolní skříňky – 80cm dřezová + 60cm dvířka na myčku 713x596mm + 60cm spotřebičová + 40cm zásuvkováHorní skřínky – 80cm + 60cm + 40cm Moderní kuchyňská linka v elegantním designu. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.