skoly nábytek

Luxusní kuchyně Verizon rohová B, dub Lancelot / bílý lesk

Ve slevě tento produkt Luxusní kuchyně Verizon rohová B, dub Lancelot / bílý lesk od výrobce s dobrým jménem STZ snadno seženete právě nyní v bezva akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 29 999 Kč.
Luxusní kuchyně Verizon rohová B
Ověřit dostupnost
Značka: STZ
29 999

Moderní kuchynská linka Verizon Korpus v dekoru: dub Lancelot Dvířka v dekoru: bílý lesk Dodáváme včetně madel Pracovní deska není součástí K sestavě lze dokoupit jednotlivé elementy nebo si můžete poskládat sestavu svou vlastní Madla 196mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče
Cena nezahrnuje dřez Na fotce sestava zleva: Dolní skříňky – 40cm + 80cm zásuvkocá + 90cm rohová + 80cm dřezová + 60cm dvířka na myčku 713x596mm + 60cm DP-210 + 60cm potravinováHorní skřínky – 80cm + 80cm + 60cm Moderní kuchyňská linka v elegantním designu. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.