skoly nábytek

Luxusní ložnice Boho, dub olejovaný / černá

Výjimečný produkt Luxusní ložnice Boho, dub olejovaný / černá od známé značky ST snadno najdete právě dnes za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 56 429 Kč.
Luxusní ložnice Boho
Ověřit dostupnost
Značka: ST
56 429

Moderní ložnicová sestava v kvalitním provedení! Dodáváme v dekoru dub olejovaný / čená Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí Součásti toaletky je i zrcadlo Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže Postel má čalouněné čelo pěnou a látkou AustinPotahové látky Austin jsou velmi příjemné a příjemné na dotek. Jedná se o cop s jemnou vazbou imitující len. Struktura látky je při dotyku lehce cítit. Další výhodou této tkaniny je její vysoká odolnost proti oděru. Jedná se o pletenou potahovou látku. Tkanina zpomalující hoření. Tkanina vyrobená technologií STAIN PROTECTION omezující absorpci tekutiny V případě rozlité tekutiny se její kapky hromadí na povrchu látky. Špinavé místo stačí otřít hadříkem a nejobtížněji odstranitelná skvrna zmizí beze stopy.Součásti skříně je i led osvětlení Sestava zahrnuje: skřín 204cm, postel, 2x noční stolek + komoda Postel nezahrnuje matraci a rošt Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Skřín: 204x204x65cm
Postel: 187x120x224cm, 180x200cm
Noční stolek: 45x48x40cm
Toaletka: 104x118x48
LUXUSNÍ LOŽNICE BOHO Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Jednoduché tvary, nápadité detaily a styl, to a mnohem víc vám nabízí ložnice Mannheim. Efektní barevná kombinace je módní stálicí a lesklá dvířka dodají ložnici dotek luxusu. Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!