skoly nábytek

Luxusní ložnice Modo, dub hikora / pálené dřevo

Tento levný výrobek Luxusní ložnice Modo, dub hikora / pálené dřevo od výrobce s dlouholetou historií ST můžete dostat na našich stránkách trvale výhodně. Nabídka již od 59 069 Kč.
Luxusní ložnice Modo
Ověřit dostupnost
Značka: ST
59 069

Moderní ložnicová sestava v kvalitním provedení! Dodáváme v dekoru dub hikora / pálené dřevo Velká šatní skříň, kde pohodlně vleze spousty oblečeníKomoda má 2 šuplíky a 2 dvířkaVnitřní uspořádání skříně je v galeriiPostel má čalouněné čelo pěnou a látkou PositanoPotahová látka se střední vazbou, kdy při doteku ucítíte charakteristické teplo. Vazba nití v několika barvách vytváří na povrchu látky zajímavou hru stínů a barevných tónů. Potahové materiály z této kolekce jsou velmi odolné proti oděru a velmi snadno se udržují. Sestava zahrnuje: skřín 198cm, postel, 2x noční stolek a komodu Postel nezahrnuje matraci a rošt Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Skřín: 198x206x60cm
Postel: 187x104x225cm, 180x200cm
Noční stolek: 54x44x44cm
Toaletka: 97x85x44
LUXUSNÍ LOŽNICE MODO Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Jednoduché tvary, nápadité detaily a styl, to a mnohem víc vám nabízí ložnice Mannheim. Efektní barevná kombinace je módní stálicí a lesklá dvířka dodají ložnici dotek luxusu. Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!