skoly nábytek

Luxusní rohová sedačka Olive, pravý roh, bílá Aphrodite

Unikátní a oblíbený produkt Luxusní rohová sedačka Olive, pravý roh, bílá Aphrodite od spolehlivého výrobce WSL pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 31 349 Kč.
Luxusní rohová sedačka Olive
Ověřit dostupnost
Značka: WSL
31 349

Luxusní sedací souprava Olive nyní u nás se slevou! Akční cena platí pro potah na fotografii – bílá AphroditeAphrodite je velmi příjemná látka na dotek Elektronicky posuvné sedáky pro extra hluboké sezení/ležení Sedačku dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce Zadní částo očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky Díky tomu je možné sedací soupravu umístit i do volného prostoru Rozměry:
284x175cm
Plocha po rozložení: nerozkládací SEDACÍ SOUPRAVA Olive Její hravé oblé tvary vás nadchnou stejně tak, jako trendová kombinace materiálů. Ať pozvete přátelé nebo si jen pustíte oblíbený film, Forte bude věrným společníkem. Vynikne stejně dobře v rohu jako v prostoru! Dejte na první pohled a udělejte si radost! Udělejte si radost snadným nákupem sedačky a vytvořte si krásné a pohodlné bydlení. Olive je sedací souprava luxusního vzhledu za skvělou cenu! Velmi oblíbená souprava, díky modernímu designu, kvalitním potahům a preciznímu provedení. Zadní část sedací soupravy je očalouněna originálním potahem, souprava je tak vhodná i do prostoru.