skoly nábytek

Luxusní sedací souprava Fluenza, vínová, levý roh

Unikátní a žádaný produkt Luxusní sedací souprava Fluenza, vínová, levý roh od dodavatele se skvělou pověstí WSL jednoduše můžete najít zde nyní za skvělou cenu! Nabídka již od 56 967 Kč.
Luxusní sedací souprava Fluenza
Ověřit dostupnost
Značka: WSL
56 967

Vysoce pohodlný a elegantní kus nábytku, s výraznou slevou! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii – Letto 69 vínová Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Všechny opěrky zad jsou nastavitelné a oba krajní sedáky jsou otočné, viz. fotografie Díky polohovatelnosti se sedačka přizpůsobí vaším konkrétním potřebám v daném momentě Kvalitní potah s dlouhou živostností Rozměry (šířka x výška x hloubka): 292 x 90 x 220cm Výška se zvednutými opěrkami: 116 cm SEDACÍ SOUPRAVA FLUENZA Úžasně pohodlný a elegantní kus nábytku, který se bude hodit do malých i velkých interiérů. Štíhlé nohy a jemný rám dodávají lehkost a zdůrazňují linii nábytku. Mimořádně pohodlná opěradla s nastavitelnou výškou lze přizpůsobit individuálním potřebám uživatele a sedák snadno a plynule mění svou polohu, což umožňuje pohodlnou relaxaci.
POTAHOVÁ LÁTKA LETTOPotahová látka je mimořádně měkká a jemná se zajímavým reliéfním vzorem. Potahové materiály z této kolekce jsou velmi odolné vůči oděru a velmi snadné na údržbu. Látka vyrobená technologií EASY CLEAN omezující absorpci kapaliny, v případě rozlité kapaliny se její kapky hromadí na povrchu tkaniny. Místo stačí jednoduše otřít.