skoly nábytek

Luxusní sedací souprava Fluenza, vínová, pravý roh

Vysoce kvalitní výrobek Luxusní sedací souprava Fluenza, vínová, pravý roh od populárního výrobce WSL získáte zrovna opravdu levně! Aktuálně v akci od 56 967 Kč.
Luxusní sedací souprava Fluenza
Ověřit dostupnost
Značka: WSL
56 967

Vysoce pohodlný a elegantní kus nábytku, s výraznou slevou! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii – Letto 69 vínová Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Všechny opěrky zad jsou nastavitelné a oba krajní sedáky jsou otočné, viz. fotografie Díky polohovatelnosti se sedačka přizpůsobí vaším konkrétním potřebám v daném momentě Kvalitní potah s dlouhou živostností Rozměry (šířka x výška x hloubka): 292 x 90 x 220cm Výška se zvednutými opěrkami: 116 cm SEDACÍ SOUPRAVA FLUENZA Úžasně pohodlný a elegantní kus nábytku, který se bude hodit do malých i velkých interiérů. Štíhlé nohy a jemný rám dodávají lehkost a zdůrazňují linii nábytku. Mimořádně pohodlná opěradla s nastavitelnou výškou lze přizpůsobit individuálním potřebám uživatele a sedák snadno a plynule mění svou polohu, což umožňuje pohodlnou relaxaci.
POTAHOVÁ LÁTKA LETTOPotahová látka je mimořádně měkká a jemná se zajímavým reliéfním vzorem. Potahové materiály z této kolekce jsou velmi odolné vůči oděru a velmi snadné na údržbu. Látka vyrobená technologií EASY CLEAN omezující absorpci kapaliny, v případě rozlité kapaliny se její kapky hromadí na povrchu tkaniny. Místo stačí jednoduše otřít.