skoly nábytek

Malá šatní skříň Škrobi 100 cm, ash dark

Nejprodávanější kousek Malá šatní skříň Škrobi 100 cm, ash dark od skvělé značky ADR můžete dostat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Ceny od 9 327 Kč.
Malá šatní skříň Škrobi 100 cm
Ověřit dostupnost
Značka: ADR
9 327

Šatní skříň ŠkrobiNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 100 cmHloubka 62 cmVýška 200 cm
Máte malý byt a zároveň už vám nestačí staré skříně na oblečení? Vyřešte vše úzkou šatní skříní Škrobi. Do prostoru se šatní tyčí pověsíte trička a halenky na ramínkách, do police schováte třeba krabice s botami.Úzkou skříň postavíte do ložnice i do předsíně, prostor na ni najdete skoro všude. Barevné provedení si zvolte z nabídky podle svého uvážení.
Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.