skoly nábytek

Malá šatní skříň Vegas 100 cm, sonoma

Unikátní a žádaný kus Malá šatní skříň Vegas 100 cm, sonoma od spolehlivého výrobce ADR je k dispozici tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 9 009 Kč.
Malá šatní skříň Vegas 100 cm
Ověřit dostupnost
Značka: ADR
9 009

Šatní skříň VegasNyní za akční cenu!

Rozměry:Šířka 100 cmHloubka 62 cmVýška 200 cm
Máte malý byt a zároveň už vám nestačí staré skříně na oblečení? Vyřešte vše úzkou šatní skříní Vegas. Do prostoru se šatní tyčí pověsíte trička a halenky na ramínkách, do police schováte třeba krabice s botami.Úzkou skříň postavíte do ložnice i do předsíně, prostor na ni najdete skoro všude. Barevné provedení si zvolte z nabídky podle svého uvážení.
Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.Montáž Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.