skoly nábytek

Moderní rohová sedací souprava Lord, hnědá Poso, levý roh

Kvalitní a levný kus Moderní rohová sedací souprava Lord, hnědá Poso, levý roh od top výrobce Mjn snadno můžete získat v aktuální nabídce za příznivou cenu. Právě teď za cenu 17 933 Kč.
Moderní rohová sedací souprava Lord
Ověřit dostupnost
Značka: Mjn
17 933

Moderní a kvalitní sedací soupravaLord Nyní za super akční cenu pouze u nás! Látka Poso je na dotek příjemná, světlostálá a má vysoký index otěruvzdornosti. Drážky viditelné na povrchu látky vypadají skvěle na různých typech bytového textilu. Soupravu dodáváme jako pravý, nebo levý rohNa hlavním obrázku je levý roh Sedací souprava není rozkládací a nemá úložný prostorKonstrukce dřevěná, z borovice Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci Polštářky jsou na zips Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus Rozměry: (délka x šířka x výška) 267x205x72cm
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké,pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.