skoly nábytek

Nízká vitrína s osvětlením isadora – bílá/dub černý

Ve slevě tento produkt Nízká vitrína s osvětlením isadora - bílá/dub černý od značky FI jednoduše pořídíte na našich stránkách teď v akci. Aktuálně stojí u nás 6 014 Kč.
Nízká vitrína s osvětlením isadora - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost
Značka: FI
6 014

Kontrastní spojení bílé lesklé barvy s dekorem dubu černého u kolekce Isadora, působí velmi moderně. Lesklá povrchová úprava efektivně opticky rozšiřuje místnost. Do kolekce Isadora patří také vitrína, která je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16mm a 25mm a vyniká odolností proti krátkodobé vlhkosti, oděru a poškrábání. Vitrína je nižší a dvoudvéřová. U širší části vitríny jsou prosklenná dvířka a uvnitř je skleněná a dřevěná police. Užší část vitríny má plná dvířka a uvnitř jsou dvě bílé police. Zadní stěna uvnitř vitríny je v tmavém provedení. Vitrínu můžete zakomponovat do obývací sestavy Isadora nebo ji umístit samostatně do prostoru. Součástí vitríny je osvětlení, které se umisťuje na skleněnou polici. Sestava tak bude působit velmi efektně.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Isadora najdete, v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.